Path 2Combined Shapecheckclipboardfacebookgithubglue icongoogle-plusinstagramlinkedinGroupsearchselectslideshareFill 57Group 3Group 2twitteryoutube
Menu
FR

Equipe

  • Index

    Alina Saenko

    inhoudelijk medewerker alina@packed.be
    • Persistente identificatie
    • Open data
    • Samenwerking met Wikimedia
  • D1Dfa183 B6Af 4Cc5 A7Ef 3E7Eddb8De68

    Annelies Van den Berghe

    communicatie en zakelijk beheer annelies@packed.be
    • communicatieverantwoordelijke
    • zakelijk beheer
  • 8C1Bb6D5 0382 41C1 8512 190D24Ccffab

    Bart Magnus

    inhoudelijk medewerker bart@packed.be
    • TRACKS: erfgoedzorg in de kunstensector
    • samenwerking met Wikimedia
  • 452Dc5Cf 09B8 443E Baa5 41309Acc3793

    Bert Lemmens

    inhoudelijk medewerker bert@packed.be
    • digitale strategie
    • projecten
    • advies
  • D46E1Cf0 37C8 4808 934D Df1Ebcbd4140

    Emanuel Lorrain

    inhoudelijk medewerker emanuel@packed.be
    • preservering audiovisuele documenten
    • preservering born-digital erfgoed
  • 18449480 10211962421472374 727563981587987465 O

    Lode Scheers

    IT-medewerker lode@packed.be
    • IT-beheer
  • 2F87082C 4922 4530 B36C 430C422400A4

    Nastasia Vanderperren

    inhoudelijk medewerker nastasia@packed.be
    • Erfgoedzorg in de kunstensector
    • Blauwdruk gedistribueerd beeldbeheer
    • werkgroep private archieven
  • 24174529 1994270574162716 3273551476144943292 N 2

    Olivier Van D'huynslager

    medewerker olivier@packed.be
    • documenteren van Vlaamse en Brusselse cultuur op Wikimediaplatformen
    • ondersteuning communicatie
  • Pfo People 0012 Rony Vissers

    Rony Vissers

    coördinator rony@packed.be
    • coördinator
    • beleidsadvisering & digitale strategie
    • audiovisueel
  • Sam Donvil

    Sam Donvil

    inhoudelijk medewerker sam@packed.be
    • samenwerking met Wikimedia-platformen
    • communicatie (social media)
Vlaanderen - Verbeelding werkt